HABERLER
Haberler

KOSGEB Siteler Şube Müdürü Gürbüz'e hayırlı olsun ziyareti

 

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, KOSGEB Siteler Müdürlüğü görevine atanan Dr. Mehmet Görkem Gürbüz'e  ANKESOB Eğitim, Proje ve Ar Ge Müdürü Erdoğan Özen ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Ar, Dr. Mehmet Görkem Gürbüz'ün  KOSGEB gibi güzide bir kurumun Siteler Şubesinde  çok güzel işlere imza atacağına  inandığını belirterek, "Çözüm odaklı çalışmalar yaparak başta esnaf ve sanatkarlarımızın finansal sorunlarının çözümü olmak üzere yeni esnaf ve sanatkarlarımızın ekonomimize katılmasına ve katma değer yaratmasına yönelik olarak işbirliği içerisinde desteklerinizin devam edeceğine eminim." diye konuştu.

KOSGEB Siteler Müdürü Dr. Mehmet Görkem Gürbüz ise ANKESOB'un ziyaretinden çok memnun kaldığını belirterek, özellikle kayıt dışı üretim yapan işletmelerin kayıt altına alınmasını ve ekonomiye kazandırılmasını kurum olarak çok önemsediklerini, bu anlamda iş birliği, uyum ve ortak hareketle gerçekleştirilecek çalışma projeleri içerisinde her anlamda üzerine  düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını kaydetti.